Jmenuji se Vojta Rožec. Narodil jsem se s DMO, jsem plně imobilní. Je mi 21 let a jsem studentem Jedličkova ústavu. Abych se mohl pohybovat potřebuji nový vozík. Stávající vozík je již nevyhovující, je mi malý a hodně poruchový. Bohužel mi na nový pojišťovna nic nepřispěje, na jiný mám nárok až za tři roky.










