Vybrané finance použijeme na zakoupení invalidního vozíku, který Dominika potřebuje. Vozík bude využívat především ke každodenním potřebám, zejména pro svoz do stacionáře a zpět, který využívá každý den, a také přímo ve stacionáři, kde tráví několik hodin denně. Pojišťovna nám druhý vozík neproplatí, a ten, který máme doma, je bohužel příliš neskladný, takže se nevejde do auta (svozu), kde už je umístěn další vozík pro jiné dítě.
Pokud by se vybraná částka celá nevybrala, využijeme vybranou částku na hygienické potřeby, jako jsou vlhčené ubrousky, a další potřeby pro Domču. Pokud by se vybralo více, pořídíme invalidní vozík a za zbylé finance bychom zakoupili nové lehátko do vany a hygienické potřeby.
Děkujeme všem hodným lidem ❤️ Velmi si vážíme Vaší pomoci.
