Letošní rok již po patnácté pořádáme letní tábor pro kluky a holky z našeho oddílu i pro jejich kamarády. Na louce u říčky každoročně stavíme indiánské stany týpí, jídelny pro družiny a vytváříme zázemí pro společné táborové dobrodružství.
Rádi bychom letos postavili také nový táborový hangár. Ten původní, do kterého se vešlo celé osazenstvo tábora, nám totiž loni dosloužil a už jej nelze dále využívat.











