Ahoj, jmenuji se Milan Zelinka a obracím se na Vás s prosbou o pomoc na pořízení nového elektrického invalidního vozíku. Mám svalovou atrofii, což je postupné ochabování svalstva. Proto se vlastně sám nemůžu vůbec pohybovat. Stávající vozík, který používám každý den od rána do večera, se mi postupně rozpadá. Potřebuji ho doma, na zahradě, při cestách k lékaři, na nákupy i při návštěvách rodiny a přátel. Je pro mě také nezbytným prostředkem, abych mohl trávit čas v přírodě při rybaření, kde si odpočinu od každodenního stereotypu, naberu síly a chuť do života a můžu dělat i něco jiného než jen práci na počítači, pomocí které si přivydělávám.









