2. 9. 2024 11:27
Milí kamarádi, milý dárci, chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat za Vaši podporu a pomoc.
V první řadě bychom chtěli poděkovat zakladatelce sbírky – Martě Chytilové. Marťo, děkujeme! Děkujeme, že máš tak velké srdce a životy ostatních lidí Ti nejsou lhostejné. Moc si vážíme všeho, co jsi pro nás udělala a děláš – ať už se jedná o zařízení celé sbírky, papírování, dárky pro kluky, donesení úklidových prostředků…ale také Dobro Výzvu – kdy sis k narozeninám přála, jak si říkala – smysluplné dárky – peníze ke sbírce. Děkujeme Tobě a celé tvoji rodině! Jste úžasní!
MOC DĚKUJEME všem dárcům za příspěvky. Díky Vám, se podařilo získat finanční prostředky, které nám pomohou se postavit znovu na nohy a začít znovu budovat to, co bylo ztraceno. Vaše dary nám přináší nejenom praktickou pomoc, ale také pocit, že v tom nejsme sami. Každý z Vás se stal součástí našeho příběhu, a za to jsme Vám nesmírně vděční! Díky!
Dále bychom chtěla poděkovat všem lidem, co máme kolem sebe. Ono i přes to, co se stalo se člověk cítil i hezky. Podpora a pocit, že nejsme sami byla opravdu velká. Děkujeme Pavlovi Horákovi a celé jeho rodině. Díky, že sis to vzal pod křidélko a dělas nám ´´stavbyvedoucího´´. Děkujeme všem pracantům, co nám tu pomáhali a pomáhají. Děkujeme každému z Vás, co tu s námi byli a makali – v těch vedrech to bylo kolikrát náročné -těžko říct jestli víc tekl pot nebo pivo.. Jste prostě borci! Děkuji i kolegům z firmy Unex – na podporu, materiální i finanční pomoc. Děkujeme i Pepovým kolegům do Brazzale. Díky Lucce Sedláčkové za pomoc s papírování a zařizováním na úřadě. Děkujeme za materiální i finanční pomoc Charitě Litovel a rodině Sedlářové. Děkujeme všem lidem, co nám přinesli hračky a oblečení pro kluky. Děkujeme všem našim kamarádům, sousedům a spoluobčanům za slova podpory i finanční pomoci. Děkuji až do Anglie kamarádce Kamče a celé její rodině. Děkujeme také obci Cholina. Děkujeme Skautskému oddílu Pomněnky Senička. Děkujeme Ilče a Lukymu, Domčovi a Fildovi Rosenburgovým za nekonečné hlídání našich kluků.. Díky za ně. Děkujeme naší rodině -všem babičkám a dědům, děkujeme za azyl, hlídání kluků i vyvařování pro všechny pracanty. A v poslední řadě bychom chtěli poděkovat HASIČŮM. Děkujeme hasičům z Litovle, Senice na Hané a Choliny. Děkujeme za záchranu našeho domu. Děkujeme i za všechny věci, co pro nás udělali udělali navíc – hodová sbírka v Senici. Děkujeme. A hasiči z Choliny? Uhasili, vyklízeli, škrabali zdi, natahovali …Díky!
Je to neskutečné, co všechno jde, když se lidé spojí a táhnou za jeden provaz. Díky, že Vás všechny máme kolem sebe.
Marcelka, Pepa, Pepiček a Jiříček