Jmenuji se Johana Pascale Veličková, jsem autistka na vozíčku po DMO, odešla jsem z Hrabyně a šla si za svým snem mít bydlení ve městě v normálním bytě a žít plnohodnotný život. Jsem sirotek, mohu se spolehnout jen na pár přátel a osobní asistenci. Je to velmi těžké, když chybí podpora rodiny.
Mám tady více možností výběru osobní asistence a možnost dojíždět na plavání které mi pomáhá udržovat se v kondici, jelikož kvůli obrny mi svaly tuhnou. Bazén dvakrát týdně mi velmi pomáhá a osobní asistence je důležitá ve všech oblastech mého života.
