Jmenuji se Carmenka a narodila jsem se 31. 10. 2018,
Narodila jsem se předčasně v šestém měsíci, po jednom a půl měsíci narození se zjistilo že mám wolf hirschhorn syndrom, neléčitelná genetická nemoc, strávila jsem čtyří měsíce v nemocnici než mě pustili domů, mám velice zpomalený růst, problémy ze srdíčkem, cisty na ledvinách, epileptické záchvaty, tento rok v říjnu mi budou čtyři roky a ještě jsem nedocílila abych mohla aspon sedět, nevím jestli docílím nikdy toho abych se postavila na nohy nebo jestli budu mluvit, ale snažím se ze všech sil abych toho dosáhla, jezdíme pravidelně na rehabilitace, po doktorech, až nám to bude umožněno začneme jezdit i do jinech zařízení, strávíme hodně času na cestách a proto nám velice pomůže vůz který bude bezpečný, prostorný pro mou speciální sedačku, kočár, a další pomůcky.
