Dobrý den všem… ráda bych poprosila o pomoc při sbírce na své nové zuby.. Přesto, že je mi 41 let, mé kosti a zuby nejsou vlivem vleklé nemoci (již od 14let) v nejlepší kondici... je těžké, když jíte a bolí to, když se nemůžete pořádně usmát… Na kosti beru doporučené léky, ale příliš služby z dlouhodobého hlediska neudělaly.. stav se nelepší a když, tak se třeba malinko zlepší kyčel, ale zhorší třeba páteř… a zuby, ty jsou horší stále…Ráda bych si nechala udělat zuby, které budou fungovat a budou i pěkně vypadat. Z invalidního důchodu si je nemohu dovolit a i když občas seženu nějakou tu brigádu, tak peníze využiji na to, abych si koupila třeba kvalitnější potraviny nebo doplňky stravy, které mi byly doporučeny.









