Naděje je někdy to jediné, co nám zbyde. Za poslední dva roky jsem si se svými dvěma pejsky prošla osmi operacemi a onkologií. Stres i zkušenosti všedního a nevšedního života zanechaly postupně šrámy na duši u nás všech. A po nedávné, psychicky náročné události zůstala u mě doma osmiměsíční fenka, které též poskytuji domov a věnujeme se jí s celou rodinou, co se jen dá, neboť ji ze dne na den původní majitel opustil způsobem, že ji zavřel v bytě a odjel. S fenkou si nyní já a moji pejsci budujeme postupně vztah, poznáváme se. Socializujeme se všichni společně. Ráda bych pejskům po dvou finančně i psychicky náročných letech dopřála změnu prostředí, změnu domácnosti, musíme dokončit mnoho náročných vyšetření pejsků na různých klinikách, čeká nás kastrace osvojené fenečky, nové hračky, výbavička. Je toho tolik, že i když pořád je, co obnovovat, budovat, tvořit a řešit, napadla mě tato možnost pomoci, nové začátky pro pejsky budou určitě oázou klidu a pozitivní změny, neboť jsme toho už zvládli společně hodně.











