Vážení rodiče a přátelé Doctriny,
jak jsme Vás již informovali v našem nedávném dopise, chceme vyměnit všechny židle v našich třídách za nové, pohodlné a ergonomické.
Proč nové židle?
- Protože jsou ergonomické a pohodlné.
- Již déle než rok testujeme nové židle v jedné třídě na druhém stupni a žáci si je moc chválí.
PROČ JE TO DŮLEŽITÉ?
- Zdravá záda ✅ Správné sezení.
- Lepší soustředění ✅ Když je žákům pohodlně, lépe se učí.








