Bohužel náš stánek již zažil své a prožil s námi naše těžké začátky. Jak to tak na začátku bývá, peněz bylo málo a tak stánek z druhé ruky již tento rok nepřežil. Stánek používáme na venkovních i vnitřních akcích, kterých se v rámci osvěty canisterapie zúčastníme. Se stánkem vozíme vždy náš tulikoutek, kde si každý může terapii zkusit za každého počasí a zároveň ve stánku psi mohou odpočívat v klidu, bez přímého slunce, deště nebo větru :)
Peníze ze sbírky budou použity na nový kvalitní stan, který s námi zvládne řadu let. Pokud se peněz vybere méně, pomůže nám to alespoň z části pokrýt náklady. Pokud naopak více, peníze použijeme na nové pomůcky na canisterapie, hlavolamy, senzorické chodníčky a nebo třeba zaplacení zkoušek pro nové canisterapeutické týmy.