Ahoj,
Po dlouhé době váhání a přemýšlení, jak by jsem mohla pomoci, jsem se rozhodla napsat příběh tady.
Kdo mě zná tak ví, že by jsem za ty zvířata nejraději i dýchala. Bohužel co se týče týraných pejsků a kočiček je to prostě nekonečný příběh.
Sama pomáhám jak můžu, ale toto není v mých silách.
Holky a kluci z útulku DOGSY pracují ve dne v noci, nikdo se jich neptá, zda jsou unavený, najedený…prostě zazvoní telefon a jedou. Jedou pomáhat. A moc ráda spolu s vámi by jsme jim pomohli s bezpečnou přepravou.











