Dobrý den.Jsem maminkou tři chlapců.Nejstarsi syn má 12 let a je zdravý,jen nešťastný,že má postižené bratry.Prostředni syn 9,5 let atypický autistismus, lehká mentální retardace,těžká hypersenzitivita a těžké úzkosti a agresivita.Nejmladši syn 5 a tři čtvrtě dětský autismus,středně těžka mentální retardace,těžká forma adhd,agresivita a porucha příjmu potravy. Když jsem snila jako mladá o velké rodině ani ve snu mě nenapadlo,že můj úděl být mámou malých chlapečků ,bude do konce života .Moji kluci potřebují pomoc a asistenci naprosto ve všech oblastech.Od hygieny,plinek až po oblékání a stravu.Protoze se s manželem snažíme ,jak jen můžeme,aby kluci měli všemožné terapie na zvládání agresivního chování nebo zlepšení jejich stavu,velmi se to podepsalo na našem starším autě,které jezdí snad už jen na me prosby.Kluci hromadnou dopravou nezvládají jezdit vůbec,jsou velmi agresivní a boji se. A tak Vaším prostřednictvím žádám o pomoc,abychom dál mohli dojíždět na terapie a kluci časem mohli být alespoň malinko samostatnější.










