Ahoj,
jmenuju se Esterka, je mi skoro 10 let a mám vzácnou genetickou vadu zvanou Charge syndrom. Díky tomu mám spoustu vrozených vad, dodnes nemluvím řečí, kterou běžně používají všichni okolo a mám dosti problém s rovnováhou. Chodím do úžasné speciální školy, kterou mám ale vcelku daleko, rodiče mě denně vozí cca 80 km, abych měla co nejlepší péči.
Jsem tedy závislá na dopravě osobním vozem. To naše ale už začíná dosluhovat a já potřebuji auto nové, na které bohužel nemáme dostatek peněz.
Ráda bych Vás touto cestou požádala o podporu, aby mi rodiče mohli koupit auto nové nebo zánovní, do kterého se mi vejde i speciální kočár a klec pro našeho pejska.
Děkuji předem moc za jakoukoliv případnou pomoc.
Vaše,
Esterka
