Milí přispěvatelé,
touto cestou bych vás chtěla poprosit o podporu svého autorského alba 90 % štěstí, které vzniká po osmileté odmlce, kdy jsem postupně sbírala nové zkušenosti, rodila děti, rozpouštěla kapelu a psala tak trochu jiné písně. Osm let po úspěšném a Andělem ověnčeném Holobytu, který vznikl s kapelou Trio, jsem se rozhodla oslovit jako hudebního režiséra hudebníka Martina Kyšperského, jenž mi je v nových písních oporou, a ráda bych vydala v pořadí již své čtvrté autorské album.
Písním dáváme postupně nejrůznější kabátky, které jim sluší a které je nesvazují žádnými konkrétními žánry. Snažíme se je podpořit v jejich obsahu, který se tentokrát dotýká i témat jako je stáří, bolestná ztráta, ale též okouzlení dětským světem nebo minulost, co umí tahat za vlasy.
Mé mateřské úspory, které již částečně na natáčení padly, se tenčí, a proto vás skromně prosím o podporu. Pomozte albu na svět, bude krásné! :-)




























