Přátelé, fanoušci a všichni kdo nás máte rádi.
Po více jak 5 letech chystáme vydat novou desku. Materiál už máme (bude to pecka!) a chceme se pustit do natáčení a celého toho mamutího procesu vydání.
Jelikož chceme svobodně tvořit a nemáme vydavatelství, které by nás podpořilo, hradíme si veškeré náklady na vznik, výrobu, vydání a PR sami.
Proto se obracíme na vás, naše věrné fans s možností nás podpořit.
Jakékoliv vaší podpory si vážíme a hodláme ji i řádně odměnit.
Vytvořili jsme pro vás několik balíčků od drobného přispění „jen tak“ až po skutečně exkluzivní.
Jednou z odměn bude speciálně vytvořená limitovaná série merchandise speciálně pro tuto kampaň.
U balíčku je vždy uvedena cena a dodatek „a více“. Ano, je to z toho důvodu, aby vás ta částka nelimitovala. Je jen na vás jakou částku přispějete.









