Jsme D.N.A. Brno – autorská kapela, která na brněnských i mimobrněnských pódiích žije už 20 let. Máme za sebou dvě alba, desítky koncertů a stovky hodin společného hledání zvuku a výrazu.
První dvě vydaná CD vznikla v rámci potřeby zachytit aktuální repertoár, TEĎ JE TO ALE JINÉ. Tentokrát je tu naše PRVNÍ koncepční album, přichází po 7 letech od toho posledního a při poslechu se můžete těšit na kousky, které jste nejspíš ještě vůbec neslyšeli. Písně psal Víťa na míru našeho záměru. Protože i když máme rádi jistoty, tak tentokrát na té hraně chceme být! Chceme Vám přinést něco, u čeho budete kroutit hlavou, smát se, třeba se chvíli i mračit nebo si říkat „waw“ a nebo „Co to sak.. je?“. Vyjíždíme ze zajetých kolejích, je to tenký led, ale vážně nás baví a věříme, že Vás bude bavit také.

CD už je skoro natočené, pracovali jsme jinak než při dřívějších nahrávkách a vnesli do písní i prvky, které jsme si dřív nedovedli představit.
K dokončení je toho ale třeba ještě spousta, třeba zaplatit zvukaře, nechat udělat mix, mastering, grafiku. A i když půjdeme s dobou (Spotify, Apple music), tak bychom i přesto chtěli několik těch kousků kulatých placek (CD) nechat vyrobit.
A tak budeme rádi, když náš projekt podpoříte! Především pánové z kapely si pro Vás nachystali velice zajímavé odměny, dámy to doženou úsměvy při autogramiádě. Pokud bude a my doufáme, že bude, že bude na křtu a zároveň na KONCERTU K 20. VÝROČÍ, když se nám to album povede dotáhnout dokonce. Bude na podzim. Buďte tam s námi na ten podzim a buďte s námi už i teď. Darujte libovolnou částku, nebo vyberte ze zajímavých odměn a pomozte nám nechat vydat všech 12 písní, které brousí hrany zvuků, rytmů, témat, nálad a zvyklostí. A pokud teď přispět nemůžete, pomůže nám i sdílení mezi přáteli. Společně můžeme vytvořit něco, co bude znít, vibrovat a rezonovat – ještě dlouho po posledním tónu. Pro kapelu to bude takový nejkrásnější dárek ke kulatým narozeninám! Mnozí z Vás jste s naší muzikou už těch dobrých 20 let, a to je pro nás všechny z kapely víc než půl života!
…
Děkujeme, že jste s námi i dál. Těšíme se, až to společně oslavíme křtem třetího a v ledasčem prvního alba, které vznikne právě díky Vaší pomoci!