Bydlíme v panelovém domě o velikosti 2+kk ve 4. patře. Kluci jsou velmi hluční a brzy ráno vstávají, což vedlo k obrovským konfliktům se sousedy (vyhrožování, slovní napadání, volání policie a OSPOD). Nejhorší je, že na Mirečka nezabírá žádná medikace, a tak je s krátkými přestávkami v afektu prakticky neustále. Má také diagnostikovanou destrukci (ničí jakékoliv věci – vybavení bytu i byt samotný). Kvůli silnému ADHD by mu prospěl domeček se zahradou, kde by mohl ventilovat svou energii. U Kájíka by nové bydlení pomohlo navodit zpět psychický klid a pohodu, protože v důsledku častých konfliktů se sousedy, bratrových afektů a stresu ze školy začal své psychické nepohodlí projevovat zvracením.
Důvodem, proč ve sbírce vybíráme peníze na všechny základní životní potřeby je to, že potřebujeme ušetřit z našich běžných příjmů větší sumu na kauci a na nové vybavení do nového bydlení, jelikož aktuálně máme vše v bytě zničené od Mirečka. Sbírka není spuštěna z důvodu toho, že bychom se chtěli obohatit. Děkujeme za pochopení a zároveň děkujeme všem dárcům za Vaši štědrost.









