Můj sluch nikdy lepší nebude, ale slyšení naopak může být.
Před 6 lety jsem si podala na Donio sbírku na sluchadla a možná mě někteří znáte právě díky sbírce. V dnešní době jsou tato sluchadla již stará. Sluchadla aktivně využívám každý den – a to téměř celý den. Jsou neoddělitelnou součástí mně. Často s nimi i spím. Spaní bez sluchadel si jako matka malého dítěte dovolit nemohu. Po 5 letech mi od sluchadel přišel signál je poslat do opravny. A já si řekla, že je to také signál slyšet lépe.
Tak to totiž skutečně funguje – s novými sluchadly slyšíte vždy lépe než předtím. To je na tom kouzelné. V moderním světě si vždy budu přát mít ta nejlepší sluchadla, protože by byl hřích (a i blbost) toho technického, potažmo akustického potenciálu nevyužít. Můj sluch nikdy lepší nebude, ale slyšení naopak může být.









