Před 2 lety vznikl nápad, který měl pro nás 3 společníky jasný cíl a to nahradit ty tuny plastového odpadu všude kolem nás. Koupili jsme stroje na výrobu papírových kelímků a po roce se nám podařilo vyrobit první kelímek. Poté jsme rozšířili výrobu o misky pro všechny typy jídel a dále rozšiřovali náš sortiment.
Jsme Krnovská firma NOplast, která se nachází v ne-záplavovém území, ale bohužel vlna, která přišla zatopila 80% našeho krásného města.
Všechny naše sny se rázem rozplynuly. Bohužel jsme firmu neměli včas pojištěnou a tudíž jedinou záchranou může být vaše velkorysost.









