Ahoj kamarádi a přátelé nejen kulturní,
dovolte, abych se vám představil. Jsem písničkář a říkám si Lubyn. Hraji na kytaru, píšu texty a skládám hudbu.
Nějaký čas už dávám dohromady materiál na novou desku, která bude obsahovat 15 písniček (±) a to jak písně nové, tak ty starší a nejstarší.
Stále se mi daří, za což moc děkuji, psát nové a nové písně a rád bych vás navnadil, takovou první vlaštovkou, která na album určitě patří a tou je písnička NITRO.
Budu moc rád, když podpoříte její nahrávání ve studiu a vydáme ji jako singl.
Bylo by fajn mít i klip, tak pokud by se vybralo dost, natočíme i ten.















