Naše klezmerové trio NIŠMA poprvé zaznělo v roce 2023 na brněnském Štetlfestu. Od té doby pravidelně vystupujeme po celé České republice.
Po mnoha odehraných koncertech jsme se rozhodli zachytit naši hudbu i na CD, což se nám podaří i díky vaší pomoci.
Na této desce, která ponese název Noch A Glezl Vajn, uslyšíte tradiční židovskou muziku v pestré škále jejích odstínů – živelný aškenázský klezmer, sefardské rytmy i tklivé melodie chasidů.
„Noch A Glezl Vajn“, ještě jednu sklenku vína… L'chaim!















