Ahoj, jmenuji se Nikolka a je mi 6 let. Ještě do nedávna jsem žila jako normální holčička – s maminkou, tatínkem, ségrou Domčou, ségrou Lulu a s babičkou. Řádila jsem, učila se a poznávala krásy i nástrahy světa kolem sebe, ale najednou se začalo něco dít s mými oušky, přestávala jsem slyšet všechny a všechno okolo a svět najednou začal být takový tichý. Ale protože jsem statečná holka, nestěžovala jsem si a pomalu se učila v tomto tichu žít tak dobře, že si toho téměř nevšimli ani lidé okolo mě, ani paní učitelky ve školce. Když mně a mým rodičům pan doktor v Brně minulý týden řekl, že trpím těžkou nedoslýchavostí, že 70% všeho kolem vůbec neslyším, nechtěl tomu nikdo ani věřit.
Pochválili mě, že jsem šikovná, že jsem se tak adaptovala, ale nařídili mi do uší naslouchátka, která jsou drahá a rodiče na ně aktuálně nemají penízky. Byli byste tak hodní a pomohli nám penízky sehnat, prosím? Děkuji. Nikolka










