Dobrý jen jmenuji se Pavel, je mi 35 let a už dlouho se potýkám se ztrátou sluchu na levé straně nosím naslouchátko, které jsem mohl získat díky pojišťovně, která na první přispívá, těšil jsem se že se konečně začlením zpátky do běžného života, na který je většina lidi zvykla, kdo nezažil ztrátu sluchu ze dne na den neumí si představit jaká změna to je pro člověka ne jen po psychické stránce ale hlavně odmítání v práci, lidi kteří na to neberou ohled bohužel hodně i ze stran úřadu či jiných orgánu. Zároveň mi není umožněno jít do běžné práce kde by kvůli sluchu hrozilo nebezpečí. Jenže bohužel to nebyl konec a začali problémy i na druhem uchu, bylo zjištěno ze sluchátko toho typu co mám mi moc nepomáhá, je potřeba speciální na obě uši ale bohužel je to momentálně nad rámec našich možnosti jako otec od rodiny 3 děti je to velký výdaj, už ztráta běžné práce způsobila o dost menší příjem pro rodinu a tak sen na běžný život je opět vzdálen jen díky financím kolik stojí, proto bych chtěl z moji rodinou poprosit o finanční pomoc v teto těžké situaci abych mohl opět fungovat jako slyšící člověk co uslyší první Slovíčka svého malého syna tak slova též starších děti, rad bych zas mluvil normálně z moji přítelkyni a rodinou a mohl zase zajistit příjem pro moji rodinu a žít život bez omezení toho ze nemohu ani telefonovat. A předem bych chtěl poděkovat každému kdo by se rozhodl mi v tom trosku podpořit a pomoci










