Dobrý den, jmenuji se Alešek a jsou mi 2 roky. Narodil jsem se jako zdravé miminko, ale ve svých 2 měsících jsem doma během spánku přestal dýchat a zastavilo se mi srdce. Před příjezdem záchranné služby mi maminka poskytla první pomoc a srdce se jí podařilo nahodit zpět. Bohužel jsem měl mozek delší dobu bez přísunu kyslíku, což u mě vedlo k těžké formě DMO.











