po kočkách z krmného místa paní Šárky, která se v lokalitě Ostrava stará o větší množství opuštěných koček a v současné době i 3 koťata. Bohužel chatku, kde měly kočky zázemí a krmení, někdo nejdříve VYKRADL A POTÉ ZAPÁLIL. Naštěstí v té době v chatce nebyla žádná kočka, proto nedošlo ke ztrátám na kočičích životech. Kočičky jsou bohužel zatím velmi vystrašené a na svá místa se vrací velmi opatrně. Až tak daleko může dojít lidská nenávist a zloba ke kočkám. Bohužel, nejen že je PRYČ VŠECHNO KRMENÍ – UKRADENO !!, ale hlavně je pryč i zázemí koček bez domova.










