Nebo jinak. Jmenuju se Matěj a před pár lety jsem se rozhodl otevřít si bar. Proč? V únoru 2020 se naskytla příležitost převzít stávající bar v centru Brna. A asi tušíte co následovalo. Covid. Nemá smysl rozepisovat se jak to celé probíhalo, ale nějak jsme přežili a během poslední vlny jsme se rozhodli bar kompletně předělat. Což se po roce a půl každodenní dřiny po práci povedlo. V únoru 2021 jsme otevřeli ve zkušebním provozu, abychom doladili to, co se na začátku doladit musí a začátkem tohoto roku jsme spustili provoz naostro, začali s propagací na sociálních sítích aby se o nás dozvěděli lidi, bez kterých bar prostě fungovat nemůže. A lidi, kteří k nám chodí, jsou u nás spokojeni. Máme v nabídce přes 40 vyladěných drinků, na čepu 3 druhy točeného piva a jablečný cider. Pro každého milovníka vína máme v zásobě Château Valtice a v případě nejvyšší nouze nabídneme i něco malého na zub. To vše nabízíme v dizajnovém a příjemném prostředí. A v našem útulném salonku si můžete zahrát dokonce i fotbálek!
Mrkni pro víc informací na náš web nebo ideálně na náš Instagram kde najdete nejenom naše drinky.









