Zdravím.Zhruba od roku 2006 se snažím dělat to co mě baví a dělat to s láskou.
Aktuálně pracuji na EP, které si tentokrát neprodukuji sám, ale o hudební podklad (beaty) se stará producent/beatmaker z Portugalska (Fabrik Beats).
Na tento projekt jsem oslovil i pár hostů. Nekteří jsou z ČR a jeden z USA.
Formou téhle sbirky bych si rád splnil sen a konečně měl poprvé svůj release, jako fyzický nosič (CD).
Moje poslední deska se toho bohužel nedočkala a proto je pouze v digitální formě na většině streamovacích službách.
Na světlo světa vyšla koncem roku 2019 a obsahuje 11 stop, které jsem kompletně produkoval já sám.
V jedné z písní se objevil i kanadský saxofonista. Najdete tam i pár hostů, kteří se postavili za mikrofon.
Najít ji můžete např. na Spotify apod.
Od vydání mé poslední desky uběhlo pár let a rád bych můj aktuální projekt dotáhl do finiše se vším všudy :)











