Život v Roklince
A je to tady, máme za sebou Vajgarského Kapra 2023, kde se sešlo hodně hobitů a elfí rodina. Máme z toho velkou radost. A co nás čeká teď? No přeci letní tábor 😊. Jako vždycky už se na něj všichni těšíme. Převleky, ať už elfí, hobití nebo Aragona, máme všichni nachystané (pár z nás to bude samozřejmě shánět den před (: ale to neznamená, že se netěšíme! 😊) a vyčkáváme na náš den „D“, tedy spíše den „R“. Roklinka bude domov náš.
O přípravném víkendu, který jsme měli v polovině května, jsme pro hobity připravili spoustu her a zábavy (které vám vzhledem k velké hyperinternetové aktivitě našich hobitů a elfů raději neprozradíme (: ) a samozřejmě nesměla chybět ani příprava jídelníčku. Takové hobití fazole nebo elfí rizoto nesmí chybět.
Už se těšíme na kopu srandy v naší Roklince!
Podpořte naši Roklinku, vytvoříte nám všem úsměv na tváři 😊.
I Milášek bude rád… 😉
Děkujeme! :)










