Začalo to tím, že já, maminka a dvě mladší sestry jsme před deseti lety přišly o tatínka, který zemřel.
Museli jsme se přestěhovat do azylového domu, protože maminka nezvládala finance a mě v tu dobu bylo pouze 7 let.
Po nějaké době maminka prodělala mozkovou mrtvici, po které začala mít i psychické problémy se, kterými se léčí do dnes. Je tomu asi 2 roky co mamince zjistily rakovinu prsu, které ji bylo vyoperováno minulý rok. Tímto, ale bohužel nekončí, před půl rokem ji metastáze mozku vyvolala Epileptický záchvat.
Nedávno jsme se museli přestěhovat z azylového domu ve, kterým jsme žily 10 let, museli jsme se odstěhovat z důvodu změny pravidel v azylovým domě, že se tam smí přebývat maximálně 1 rok. Tím přestěhováním se nám zhoršil o dost finanční stav a k tomu ještě zdravotní problémy mé maminky, nedávno po přestěhování maminka dostala znovu epileptický záchvat, který se jí už opakuje skoro každý týden už 2 měsíce.
Snažíme se všechny držet a psychicky to zvládat občas je to na nás fakt dost především pro mě, ale musíme být silný.