Chci Vám představit kníračku Nellynku💜 je to naše 11 ti letá kníračka.
minulý rok jsme zjistili, že má na kůži výrustky.
neváhaly jsme a hned ji nechali operovat. Ukázalo se, že nádor byl nezhoubný. Bohužel před 2 týdny se jí objevil nádor na zadní pacce. Po RTG a cytologii, byl zjištěn osteosarkom.
následně u zadečku jí byla nahmataná boule
takže ve středu okamžitá operace a odstranění.
bojíme se, že se jí rakovina rozleze do plic a srdce jak to u osteosarkomu bývá.
je to naše holčička jak naši dva další pejsci. Chceme jít i do chemoterapie.
prodloužit jí život co to jde!! 💜😍 moc prosíme alespoň o malou pomoc.
jelikož dnešní příjmy nejsou veliké. S manželem oba pracujeme na HPP.
ale i tak to finančně bude hodně náročné 😕 děkujeme moc všem a budu dávat informace o stavu nellynky. 💜









