Zoufalé záchrany zubožených zvířat nemají konce 😢 Každý den je čím dál horší. Změna času a brzká tma způsobují spoustu střetů se zvířaty – nejen s kočkami, ježky, zajíci a srnkami, ale bohužel někdy i se psy.
Není den, kdy bychom nepřijali zraněné zvíře. V posledních týdnech převážně kočičky 😭. Sražené u silnice, ponechané svému osudu.
„Očíčko mi leze z hlavičky a nikoho to nezajímá.“
„Mouchy mi nakladly larvy do hlavy, chodím za lidmi a prosím o pomoc.“ 😢 Nikdo nám nepomůže? Necháte nás umírat bez pomoci?
Útulek je narvaný k prasknutí, účet téměř na nule. Záchrana je nutná, jenže kde brát? Je vyhlášen stop stav na příjem všech zvířat. Zoufalství se střídá s beznadějí. Co budeme dělat dál?
Stále tedy prosíme o pomoc s veterinární péčí. Blíží se zima a není možné, aby nemocná zvířata zůstala venku bez pomoci.
Co je to za dobu, kdy jsou lidé zlí jeden na druhého a zvířata jim jsou ukradená?
Stále ale doufáme, že lidé nejsou jen zlí. Jsou mezi námi tací, kterým osud zvířat není lhostejný. Díky jejich pomoci to můžeme zvládnout.












