Příběh začal u jednoho z nás. Jako mladý pravidelně vyrážel do bývalého HONG KONGU (dnes Bass Of Elysium), kde to žilo až do ranních hodin. Byl to legendární podnik, místo plné energie a nezapomenutelných nocí. Všechno ale skončilo v roce 2010, kdy byl klub uzavřen. Dveře se zavřely a s nimi i jedna velká éra.
Po 15 letech jsme se ale rozhodli vrátit. Sešli jsme se, dali hlavy dohromady a věděli jsme jedno – tohle místo si zaslouží nový příběh. A tak tu dnes stojíme, připraveni přetvořit ho na svatyni Drum and Bassu.
Co je náš cíl?
Náš cíl je jasný – kompletně zrenovovat celý prostor, od zdí a toalet přes bar, sklad, backstage, šatny až po stage a další zázemí. Chceme vyčistit každý kout, zařídit vše potřebné a dát tomuto místu nový život. Naším snem je rozjet tu pořádné akce, které budou rezonovat komunitou. 🔥










