Jmenuji se Jitka, je mi 39 let a ještě nedávno jsem žila život,za který jsem byla nesmírně vděčná.
Milující partner Marek, společné víkendy a jeho malým synem, práce řidičky,ke které mě inspiroval právě on,a náš pejsek -moje jediné,, dítě ". Obyčejné dny, které pro mě znamenaly všechno.
Vrátit se domů z práce a ve dveřích slyšet: ,,Ahoj lásko."
Je mi 39 let a během jednoho roku jsem přišla o partnera, zdraví i jistotu domova.
Den,kdy se vše zlomilo
21. 12. 2024 se mi zhroutil svět.Ve spánku se Markovi zastavilo srdce. Záchranáři o něj bojovali dlouhých 38 minut. Dokázali ho přivést zpět,ale resuscitace trvala příliš dlouho.Mozek byl nenávratně poškozený. Měsíce v nemocnici jsem se ho držela, věřila jsem v zázrak. Každý den.
17. 10. 2025 Marek zemřel.Byl to nejtěžší den mého života.









