Ahoj,
moje kamarádka Bára je absolutně závislá na svém elektrickém vozíku. Ten se ale v současné době rozbil. Bára má půjčený náhradní vozík, který jí však nevyhovuje, ba naopak škodí jejímu už tak podlomenému zdraví. Náhradní vozík nemá polohování proto sedí Bára celý den v předklonu a její záda neskutečně trpí. Nemluvě o tom, že Bára se téměř nikam nedostane. Půjčený vozík není použitelný v terénu. Oprava jejiho rozbitého vozíku však stojí 80.000 korun. Opravu nehradí pojišťovna, proto bychom Vás chtěly moc poprosit o pomoc. Ze srdce všem děkujeme.









