Jmenuji se Miroslav Beneš a je mi 57 let, celý život jsem sportoval a pracoval víceméně manuálně. V roce 2020 mi po druhém infarktu do měsíce zkolabovaly obě ledviny a od té doby docházím 3× týdně na 5 hodinovou dialýzu. Po každé dialýze se cítím hodně špatně a jsem vyřazen z jakékoliv práce. Aby toho nebylo málo tak od srpna 2021 kdy mi skončila nemocenská, nepobírám žádný důchod, ani příspěvek, jediné peníze mi vyplácí ÚP a to 550 korun měsíčně na příspěvku na cestovné.











