Ještě před 3 lety jsem byla šťastná máma ,zdravotní sestra a sebevědomá žena , když v tom jsem potkala mého budoucího manžela, který mi otočil život vzhůru nohama a není to myšleno v dobrém. Manžel mě psychicky týral, v 5 měsíci těhotenství mě napadl před starší dcerou, zadlužil nás a opustil, do .. je to mnohem delší příběh, ne hezký. Abych vše s dcerami zvládla roznáším letáky, párkrát jsem byla uklízet, jen je těžko shánět přivýdělek s 10 měsíčním dítětem, když nemáte hlídání. Jelikož jsem byla vždy tvořivá, snažila jsem se vymyslet, jak se postavit na nohy a mohu to dělat z domu, a našla jsem co mě baví, co bych chtěla dělat, mám i vymyšlený název a to NaVi Deco (Na a Vi jsou první dvě písmena jmen mých holčiček) jen nemám všechny potřebné nástroje na práci se dřevem a i potřebné laky barvy ,šrouby, tiskárna jsou pro finančně náročné. Chtěla bych začít doma, postupně se zlepšovat, vybudovat eshop ne jen se dřevěnými dekoracemi do domu, restaurovat nábytek , pokud by se podařilo postupem času mít větší odbyt, ráda bych k sobě vzala nějakou další maminku, která by si mohla vzít dítě sebou a mít možnost v dnešní době a s dnešními cenami, děti zabezpečit nebo spíše dát jim co je potřeba..