Ahoj, jmenuji se Natálie. Je mi 22let, jsem studentkou VOŠ v Praze.
Od narození bojuji s dětskou mozkovou obrnou. Narodila jsem se ve 32tt. Moje prognózy nebyly vůbec dobré, ale s pomocí rodiny jsem se pustila do boje. Boj to není jednoduchý, ale jsem doma velmi podporována a to mi dává velkou odvahu jít dál a postavit se dětské mozkové obrně čelem! Mám za sebou nespočet operací nohou. Zásadní proběhla v roce 2021, kdy jsem podstoupila osteotomii pánve kvůli vykloubené kyčli.
K tomu, abych mohla celý rok lépe chodit a hýbat se bez bolesti, potřebuji jednou za rok absolvovat rehabilitaci. Rehabilitace je speciální v lázních Klimkovice a nehradí jí pojišťovna.
Ač mě moje rodina podporuje, není v jejích silách každý rok tuto rehabilitaci uhradit.
Proto volím tuto cestu. Věřím, že jsou mezi námi lidi, kterým není lhostejný život a osud druhých.
Pokud by někdo chtěl, budu vděčná za jakoukoliv finanční pomoc.
S úctou Natálie











