V červnu 2023 se narodila moje vysněná holčička Stella, i když jsem podstoupila genetické výšetření v těhotenství a vše bylo bez problému, narodilo se mi miminko s Downovým syndromem. Byl to pro nás velký šok. Hned po porodu mi Stellu odvezli do dětské nemocnice, protože měla problémy s dýcháním, a tam jsem za ní dojížděla. Po dvou týdnech ji konečně pustili domů a od té doby bojujeme, aby z ní byla co nejšikovnější holka. Každý týden chodí na rehabilitace a společně několikrát denně cvičíme i doma. Navštěvujeme spoustu odborníků, protože má několik přidružených problěmů, které se k diagnóze pojí. Momentálně nejvíc řešíme Stellinčin sluch. Byla ji diagnostikována středně těžká nedoslýchavost. Jelikož má velmi úzké zvukovody nemůže miť klasické naslouchátko a musí mít speciální čelenkové, které stojí 110000,- pro nás je momentálně jedinou možnou variantou, protože na něm bude Stellinka závisla nejspíš několik let.











