Vaneska se narodila jako zdravá holčička. Při propuštění z porodnice ji nebylo naměřeno ouško. Chodili jsme na kontroly s tím, že je Vaneska malá a je u vyšetření neklidná. Po několika návštěvách na ORL Vanesku poslali ke specialistovi. Ten přišel na to, že Vaneska nedoslýchá. Po několika návštěvách foniatrie nám byla předepsána sluchadla na obě ouška.










