Jmenuji se Rozárka a jsou mi 4 roky. Přišla jsem na svět mamince o 2 měsíce dříve a celou dobu mě zlobí ouška. Doktoři mi nemohli přijít na žádný nedostatek, a tak od mala chodím ouška pouze vyplachovat. Je to 5 měsíců zpět, co jsem spadla na kole málem pod auto, protože jelo za mnou a ty moje ouška nic neslyšely😥.Maminka s tatínkem obvolali celou republiku.. Až v Brně v nemocnici na foniatrii se mi ujala skvělá paní doktorka, která mi nasadila velká sluchátka na ouška a zjistila, že slyším pouze na 60% na obě. Paní doktorka mi dala do oušek hmotu, která mi vytvarovala naslouchátka a hned jsme je objednali. Teď na ně čekám! Jsou samozřejmě růžové, protože jsem holčička. Nechávám si nárůst vlásky, aby mi nešly moc vidět. Ale důležité je, abych slyšela, co mi maminka s tatínkem a sestřičkou budou říkat.. musím se naučit poradně mluvit, než půjdu do školy.











