Karlička se narodila s rakovinou. První operaci absolvovala již ve třech dnech věku, poprvé se domů dostala na dva dny, když jí byl přesně měsíc. Hned poté se vracela na onkologii, kde různými operacemi a chemoterapiemi strávila první rok a fous svého života.
Po všech peripetiích nakonec lékaři přišli na způsob, jak vyhrát nad zákeřností rakoviny a tak byla v roce a půl prohlášena za pacienta v remisi. Chemoterapie měla za následek 65% ztrátu sluchu na každém uchu, což jsme tušili, ale jak špatné to opravdu je, jsme zjistili minulý rok před vánoci, když se dceři rakovina vrátila a letěla urgentně vrtulníkem do Brna, kde znovu bojovala a tentokrát přišla o dělohu. Tehdy se i zjistilo, že její sluch je opravdu velmi špatný a spíše celý život odezírá. Samozřejmě se to projevuje nejen doma, ve škole ale i v celkové její komunikaci. Po všech lékařských kolečcích teď nastal čas dopřát devítileté slečně možnost poprvé uslyšet zvoneček ježíška nebo i jen obyčejné cvrlikání ptáčků, dát ji možnost slyšet lépe a zkvalitnit tak její život. Bohužel i po příspěvku ZP zůstala částka vysoko a tak prosíme o pomoc.
