Jsme oba důchodci – manžel pobírá starobní, já částečný invalidní důchod a zanedbatelnou nemocenskou. Prodělala jsem onkologickou operaci a stále se léčím. Nikdy jsme nepotřebovali ani nežádali o finanční pomoc. Až teď jsme vyčerpali naše úspory na pořízení topiva na léčbu naší Tibinky, které před 14 dny diagnostikovali zánět slinivky, neprůchozí žlučovody a další poruchy orgánů. Po týdnu, kdy jí léčili na jedné veterině, nám jí dali domů a my jsme hned následující den odvezli Tibinu jinam. Od soboty byla na kapačkách a její stav se houpal z nejhoršího do přijatelného. Od včerejška je doma, ale v pondělí nás čeká další vyšetření a my už na to prostě přestáváme mít peníze. Do včerejšího dne nás léčba stála 35 000 Kč a nevíme, kolik ještě budeme muset platit. Prosíme o pomoc. Moc děkujeme všem dobrým lidem.