Dobrý den, jsem maminka, 37 let, se synem 16 let (studuje 1. ročník SŠ v Praze) a dcerami 13 a 14 let (ZŠ na Kladně).
Zkouším tuto sbírku jako poslední možnost, jak zaplatit první nájem/nájmy, poplatky, služby atd. na nějaké vyhovující bydlení. Nepotřebujeme mnoho, jen místo, kde můžeme být doma, kde se děti mohou učit, pozvat si kamarády a já normálně uvařit, upéct, ale také si občas odpočinout. Kde budu moct žít s tím, že děti jsou v teple a v klidu.











