Dobrovýzva ukončena:

Moje DOBROVÝZVA pro šťastný ŽIVOT ČIVAVKY Maji ❤️

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
od 1 dárce
Moje DOBROVÝZVA pro šťastný ŽIVOT ČIVAVKY Maji ❤️
1 dárce
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
Více o této sbírce

Moje DOBROVÝZVA pro šťastný ŽIVOT ČIVAVKY Maji ❤️

Autor
Rennie Renáta
Datum přidání
10. 6. 2023

Proč Dobrovýzvu zakládám

MAJA je DOMA. Operaci a léčbu zaplatila skvělá adoptivní maminka několika čivav, členka našich FB skupin. Panička Maji slíbila, že jí úhradu faktury vrátí ze sbírky na DONIO. Prosím, VY, kdo můžete postrádat i jen malinkou finanční částku, PŘISPĚJTE! Ať MAJA může žít spokojený život se svojí milovanou rodinou. Ať co nejdříve zapomene na hrůzy z napadení velkou fenou. Ať může majitelka dostát svému slibu LASKAVÉMU ANDĚLI, který přinesl do jejich životů opět radost a štěstí. Děkuji! 


Představení sbírky

Maja je téměř dvouletá čivava, kterou v neděli 4. 6. 2023 napadla druhá fena plemene Cane Corso. Maja byla ve vážném stavu převezena na kliniku v Uherském Hradišti, kde ji byla poskytnuta veterinární péče, ošetření a provedena operace. 

Komu pomůžeme?

Rodina čivavy je ale v těžké finanční situaci. Není v jejich možnostech poskládat tolik peněz.  Na Klinice se odmítají jakkoliv domluvit na splátkovém kalendáři, a proto jsme se rozhodli požádat o pomoc ostatní.  Bez zaplacení Maju odmítají vydat domů. Každým dnem se částka zvedá. K dnešnímu dni je to téměř 21 tisíc. Proto prosím všechny, kdo můžou, o pomoc, aby Maja mohla být zase brzy doma, tam kde jí milují.                                                                       

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na zaplacení operace, hospitalizace a rekonvalescenci  Maji.  Maja se díky tomu dostane z veteriny zpět do své rodiny.  V případě, že se vybere více,  bude částka věnována útulku pro kočky ve Bzenci.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 6. 2023 6:44

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.