Než jsem onemocněla pracovala jsem jako pečovatelka v domově pro seniory a rhb klinice, poté jsem při mateřské s malou dcerkou co to šlo pomáhala mamince s péčí o nemocného taťku,který měl ALS, bohužel odešel půl roku po narození mého syna a rok poté onemocněla rakovinou,po mateřské jsem dostala rovnou invalidní důchod. Měla jsem obrovské bolesti zad, které jsem řešila,ale bohužel na rtg nádor nebyl vidět a byl hodně agresivní,rychle rostl,až se jednoho dne obratel zlomil a následovala urgentní stabilizace páteře, následovalo spoustu dalších vyšetření a diagnóza zněla metastaticka rakovina prsu ( v prsu mělo ložisko jen 3mm) ale rozšířila se do jater, páteře, pánve… Od té doby probíhá neustále léčba,absolvovala jsem různé druhy chemoterapie, hormonální léčby, biologické léčby,bohužel je čím dál náročnější, časté bolestí, únava,nevolnosti,ale stále mám naději a věřím, že nynější biologická léčba bude dlouho fungovat a pojišťovna jí opět schválí, případně jiná chemoterapie, která je ale bohužel už hodně toxická pro oslabené tělo.Nebo se najde jiná vhodná léčba. Nyní se mi výrazně zhoršil zrak,tak mě čeká CT mozku,ale neztacim naději a stále věřím,že i s paliativní léčbou tu mohu být se svými dětmi a rodinou co nejdéle a užívat spolecnych chvil…
