Prosím o pomoc pro mé dva autistické chlapečky – Kristiána (8,5) a Sebastiána (7 let)
Jmenuji se Leona a jsem máma-samoživitelka, která je na všechno úplně sama.
Už skoro devět let se starám o své dva syny, kteří mě potřebují každou vteřinu dne i noci.
Devět let jsem musela odložit, práci pro kterou jsem studovala vysokou školu i své sny – protože každá moje síla, energie i myšlenka patří jedině jim.
A i když je miluju víc, než se dá popsat… dnes už sama nezvládám dál.
Moje tělo i duše jsou na hraně a já potřebuji pomoc, abych mohla dál bojovat za jejich budoucnost.
Pomáhá jim delfinoterapie, speciální dieta, léčba střevního mikrobiomu, vitamíny a asistence – ale vše je finančně velmi náročné.
Teď je období největšího vývoje, kdy lze dosáhnout zásadního zlepšení.
Všem našim podporovatelům chceme dokázat, že za 2 roky uděláme veliký pokrok.










