Yogi bude mít v létě 1rok. Osvojili jsme si ho a zachránili před uspáním. Od narození trpí poruchou NS. Přední tlapky se nevyvíjejí, proto je nenatáhne a teď už se jen převážně plazí. Celkově se jeho stav s věkem a váhou horší. Ubývá nasvalení, kosti se přizpůsobují postavení těla. Nyní jsme dostali šanci situaci rozseknout. V roce bude jeho vývin ukončen. A tak máme možnost na RTG a CT zjistit, zda má cenu operace, kdy je ve hře amputace jedné tlapky a druhé umožněn pohyb. Nebo koupě vozíčku. Nyní hrajeme souboj s časem. Nechceme aby úplně zeslábl. Proto cvičíme jak je v našich časových a finančních možnostech. Yogi je vděčný pes, a neuvěřitelně dokáže svůj handicap přehlížet. Ale uvědomujeme si, že s věkem bude slabší a slabší. Proto bychom si moc přáli sbírkou zaplatit vyšetření, která nám pomohou k posledním krokům. Operace či vozíček.










