30. 4. 2024 21:53
Milí přátelé, kolegové, příbuzní a Donio,
velké poděkování od Sofinky, která díky Vám mohla projít první léčbou kmenovými buňkami v zahraničí. Bez Vaší pomoci, by se tato léčba nepodařila uskutečnit.
Sofinka nyní prochází další speciální rehabilitací a terapií, absolvuje také pobyt v hyperbarické komoře.
Nyní je po léčbě kmenovými buňkami téměř 3 měsíce. Začala být více samostatná a snaží se mluvit. Slova, která uměla říct nepříliš srozumitelně, nyní krásně vyslovuje. Během dalších 3 měsíců by měla začít používat více slov a zvládat věci, které se jí nyní moc nedaří. Její pokrok v první polovině aktivity buněk, je značný. Věříme, že proces, který bude ještě probíhat další 3 měsíce, bude pro Sofinku velkým přínosem.
Jako máma Sofinky, se snažím využít veškerou dostupnou léčbu, abych jí mohla zabezpečit kvalitnější život.
Ještě jednou Vám všem moc děkuji, že jste mojí holčičce pomohli a Vaším darem přispěli na tuto nákladnou léčbu.
Všem Vám přejeme krásné dny ať jste šťastní a zdraví.
Sofinka a její máma