Žily jsme šťastně a spokojeně, až jsem onemocněla, zlomila si pravé rameno, zhroutil se mi celý organismus, podlomilo zdraví, ruka je méně hybná, musila jsem si o vše žádat a platit a zapletla jsem se do dluhů a teď nám vyhrožují a bojíme se vůbec vyjít. Majitel zdražuje bydlení, dal nám výpověď a hledáme byt, Jsem sama, já 80. Obě jsme nemocné. pejsek nádory na mléčné liště, starý a já už celý člověk a ve všem. Musím se vzpamatovat a žit- Postarat se o pejska a zase bydlit. Je to moje povinnost o fenečku se postarat. A jsem na konci sil. I nervově,









